Gron-Fri Direkt

9.99 

Efektīvai aļģu, sūnu un ķērpju iznīcināšanai, gatavs lietošanai

Noliktavā 72 preces

Apraksts

Grön-Fri® Direkt – Efektīvs pret aļģēm, sūnām un ķērpjiem. Piemērots mazām virsmām, piemēram, žogi, jumtu elementi, lietus notekcaurules, koka līstes, gājēju celiņi, kapu pieminekļi, balkoni, nojumes un tamlīdzīgi, kā arī jumtu un fasāžu daļām.

Kur Ēku ārpusē
Pret Aļģes, sūnas, ķērpji
Priekš Koka, betona, ķieģeļu, apmetuma, akmens, flīžu, alvas virsmām
Uzklāšana Smidzinātājs
Izšķaidīšana Gatavs lietošanai
Patēriņš 1 pudele pietiek apmēram 2,5 m2 atkarībā no virsmas

 

Lietošanas veids:

Grön-Fri® Direkt tiek uzsmidzināts līdz virsmas augstam mitrināšanas līmenim. Uz atklātajām virsmām, piemēram, jumts, pārpalikumi ar laiku izzūd paši, nav nepieciešamības pēc vēlākas apstrādes. Aļģes un sūnas parasti izzūd 1-2 gadu laikā, ķērpji – 2 gadu laikā. Vertikālas virsmas, tādas kā fasādes, pēc Grön-Fri® Direkt lietošanas, ieteicams noskalot ar mazgāšanas līdzekļiem pilnīgu pārpalikumu likvidēšanai.

Aļģes, sūnas un ķērpji nomirst uzreiz. Praktiska pudele – līdzeklis gatavs lietošanai. Piemērots nelielām platībām. Neitralizē uzturvielas uz virsmas un novērš jaunu augsnes veidošanos. Bioloģiski šķīstošs aizsardzības līdzeklis. Zviedrijas pētniecības institūts apstiprināja funkcionalitāti un efektivitāti pēc testēšanas. Neizraisa negatīvu ietekmi uz būvmateriāliem.

Dabīgā akmens stabs apaudzis ar aļģēm. 1,5 gads pēc apstrādesar Grön-Fri® Direkt. Bez papildus pūlēm.

Neapstrādāti koka dēļi, apauguši ar aļģēm. 1,5 gads pēc apstrādesar Grön-Fri® Direkt. Bez papildus pūlēm.

 

PADOMI!

Var apstrādāt

Tentus, dārza mēbeles, balkonus, verandas, furgonus, piekabes, statujas, žogus, saulessargus, nojumes, grīdas dēļus, caurules, notekas, laivas, atkritumu tvertnes, kapu pieminekļus, sienas, kāpnes, durvis, vārtus, jumta elementus, asfalta celiņus, dēļus, tiltus, tekstilizstrādājumus, buras, suņu būdas, automašīnas, podus, siltumnīcas, klintis, izkārtnes, logus, lampas, āra apgaismojumu, dekoratīvos akmeņus, margas, stikla nojumes, soliņus, pārvietojamās mājas, plastmasas mēbeles, režģus, guļamkrēslus, rotaļlaukumus, smilšu kastes, kokus, pastkastes, teltis, palodzes, dārza dekorus, dārza rūķus, putnu barotavas, elektrosadales skapjus, metāla jumtus, metāla lokšņu daļas, šūpoles un daudz ko citu.

Additional information

Svars 1 kg

Saderīgās preces