Sanera Enzym

20.00 75.00 

Nepatīkamo organiskās izcelsmes smaku likvidēšanai (urīna, vemšanas, fekāliju, pārtikas atkritumu, piena, dzīvnieku smakas utt.). Kā arī asins, kafijas, vīna un citu traipu likvidēšanai

Clear

Apraksts

Kur Ikštelpās
Pret Likvidē smakas
Priekš Jebkuras virsmas
Uzklāšana Lupata vai smidzinātājs
Izšķaidīšana 1 l uz 10-20 l ūdens
Patēriņš Atkarībā no apstrādājamās virsmas

Sanera Enzym – Satur aktīvos fermentus, kas sadala organiskās vielas, iznīcinot smakas. Dažreiz pazūd arī traips. Uzsmidzinat

Apjoms Kastē Artikuls
1 litrs 12 14412
5 litri 3 14424
– РН 7,0.
– Krāsa: balta

– Aromatizēts: piparmētras smarža

Sanera Enzym Lietošanas veids:

Lai iegūtu darba šķīdumu pietiek atšķaidīt līdzekli ar 1:10-20 ūdens daļām atkarība no netīruma pakāpes.

Uzklāt preparātu uz virsmas ar izsmidzinātāju, vaskotāju utt. – līdz augstai mitrināšanas pakāpei. Nepieciešamības gadījumā atkārtot apstrādi ik pēc regulāra laika posma, līdz smakas pazušanai.

Virsma ar ļoti spēcīgu smaku:

Sanera Enzym – Koncentrātu uzklāt uz virsmas ar izsmidzinātāju, otu vai kaut ko līdzīgu. Atkārtot apstrādi ik pēc regulāra laika posma, līdz smakas pazušanai. Virsma var būt apstrādāta papildus, nepieciešamības gadījumā.

Lielās platības:

Apstrādājot lielas platības, tādas kā rūpniecības, sabiedriskās telpas līdzekli Sanera Еnzym pievieno kā smaku sanācijas līdzekli. Izšķaidīt līdzekli ar 10-20 ūdens daļām. Apstrādāt virsmu bez atkārtotas mazgāšanas.

Caurules, kanalizācija u.c.:

Ieliet 0,2 līdz 0,5 litrus neatšķaidītā veidā kanalizācijā. Turpmākajās apstrādēs, lej līdz 0,1 l kanalizācijā, ik pēc regulāra laika posma, piemēram, reizi nedēļā (līdz brīdim, kad smaka atkal parādās). Apstrāde būtu jāveic tad, kad objekti netiek izmantoti. Izvairieties no skalošanas uzreiz pēc apstrādes.

Tekstils, paklāji (organiskās izcelsmes smakas un traipi):

Apstrādājamo virsmu rūpīgi attīrīt ar birsti, pēc tam uzklāt līdzekli ar izsmidzinātāju vai tīrīt ar lupatu, samitrinātu šķīdumā. Nepieciešamības gadījumā noskalot ar ūdeni. Ja traips nepazūd, nepieciešams veikt atkārtotu apstrādi un nosegt netīro vietu ar lupatu, plēvi vai ar kaut ko līdzīgu, lai nodrošinātu preparāta lēnāku izžūšanu. Traipam pazūdot, virsmu nomazgāt ar tīru ūdeni un nosusināt ar sausu lupatu.

Additional information

Svars N/A
Tilpums

1 litrs, 5 litri