Nedari darbu pats! Uzticies mūsu meistariem!

Mūsu speciālisti palīdzēs tev tikt galā ar aizaugusu jumtu, pelējumu, aizaugušiem celiņiem ātri un efektīgi! Zvani tulīt, lai uzzinātu par visiem, mūsu sniegtajiem, pakalpojumiem!

+371 22 300 112

Sūnas, ķērpju un aļģu apkarošana

Mūsu meistari efektīgi un ātri noņems sūsans, ķērpjus un aļges no jumta, fasādēm, akmens celiņiem, žogiem, nojumēm un citām virsmām ar tālāko apstrādi ar līdzekli, kas nodrošina aizsardzību pret sūnu un aļģu rašanos līdz 5 gadiem.

Pelējuma apkarošana

Mēs palīdzēsim apkarot pelejumu jūsu dzīvokļos, privātmājās, sabiedriskos un rūpniekos objektos ar jebkura veida virsmu (krāsota, reģipsis, apmetums, akmens, betons, mākslīgās ādas, krāsotas vai nekrāsotas koksnes u.c.).

Bioloģiskās smakas apkarošana

Mēs palīdzēsim efektīgi un ātri apkarot organiskas izcelsmes nepatīkamo smakas. Tādu kā urīna, vemšanas, fekāliju, pārtikas atkritumu smakas, piena, dzīvnieku smaka utm., kā arī asins, kafijas, vīna traipu u.c. iznīcināšanu.

Koka virsmas attīrīšana un atjaunošana

Piedāvājam koka virsmu attīrīšanu un atjaunošanu, piemēram, ārējās terases, koka sienu un virsmu, dārza mēbeļu, bojāto koka konstrukciju rekonstrukcija.