JAPE līdzekļi jūsu majai un dārzam

SIA Jape LV piedāvā zviedru kompānijas Jape Produkter AB bioloģiskos aizsardzības līdzekļus Jūsu mājai un dārzam. Zviedru kompānija Jape Produkter AB ir līderis bioloģiskās aizsardzības produkcijas ražošanā.

1984. gadā uzņēmumu dibināja Peter Klinteberm, kurš nostrādāja vairāk nekā 30 gadus ar tādām iekšējām un ārējām ēkas problēmām, kā pelējums, paaugstināts mitrums, smakas, sēnītes un tml. Uzņēmuma pamatā ir tās pašu tehnoloģijas un izstrādes.   Jape Produkter AB ražo produkciju un kompleksos risinājumus problemātiskajām ēkām.

Sazinieties ar mums, lai uzzināt vairāk par mūsu produkciju, vai sadarbības iespējām.

Mūsu mērķi:

Jape produkcija palīdz attīrīt jebkura veida veirsmas no netīrumiem, īpatnējām smakām, pelējuma, aļgēm, un sūnām, ātri un efektīgi noņemt laku un kŗāsu, attīrīt un aizsargāt koka virsmas, kā arī efektīgi cīnīties ar pelējumu ēku iekšpusē un ārpusē. Mūsu mērķis – piedāvāt efektīgākos līdzekļus uzņēmumiem, kuri nodarbojas ar tīrīšanu un sanēšanu. Piedāvāt Jape līdzekļus ar internetveikala palīdzību visiem, kam neipieciešams izmantot šo produkciju, kā arī piegādāt Jape produkciju mazumtirdzniecības un celtniecības uzņēmumiem.

Ytor_referens

Jape produkcijas priekšrocības:

  • Produkcijas unikalitāte. Latvijas tirgū nav analogu;
  • Ekoloģisks un drošs. Skandināvu prasības dotiem radītājiem ir vienas no stingrākajiem;
  • Tiek pielietots jau nolaistām virsmām un profilaksei;
  • Augsta efektivitāte un iedarbības ilgums. Aizsardzība no izaugumiem līdz 4 gadiem, atkarībā no virsmas materiāla, un līdz 10 gadiem līdz sākotnējam (līdz apstrādei) stāvoklim;
  • Neatstāj negatīvu ietekmi uz materiāliem.

Sūnas, ķērpju un aļģu apkarošana

Mūsu meistari efektīgi un ātri noņems sūsans, ķērpjus un aļges no jumta, fasādēm, akmens celiņiem, žogiem, nojumēm un citām virsmām ar tālāko apstrādi ar līdzekli, kas nodrošina aizsardzību pret sūnu un aļģu rašanos līdz 5 gadiem.

Pelējuma apkarošana

Mēs palīdzēsim apkarot pelejumu jūsu dzīvokļos, privātmājās, sabiedriskos un rūpniekos objektos ar jebkura veida virsmu (krāsota, reģipsis, apmetums, akmens, betons, mākslīgās ādas, krāsotas vai nekrāsotas koksnes u.c.).

Bioloģiskās smakas apkarošana

Mēs palīdzēsim efektīgi un ātri apkarot organiskas izcelsmes nepatīkamo smakas. Tādu kā urīna, vemšanas, fekāliju, pārtikas atkritumu smakas, piena, dzīvnieku smaka utm., kā arī asins, kafijas, vīna traipu u.c. iznīcināšanu.

Koka virsmas attīrīšana un atjaunošana

Piedāvājam koka virsmu attīrīšanu un atjaunošanu, piemēram, ārējās terases, koka sienu un virsmu, dārza mēbeļu, bojāto koka konstrukciju rekonstrukcija.